Wind: wind direction 15 km/h (9.2 miles per hour)

Strana: 40 / 97 Řadit podle: Popularita | Cena Zobrazit na mapě
Apartaments Sant Jordi Girona 97
From € 99.00
Girona, 97, Barcelona, Eixample, Španělsko
Tyto elegantní apartmány v barcelonské čtvrti Eixample leží pouhých 200 metrů od stanice metra Girona. Nabízejí TV a moderní nábytek a ve všech najdete pračku.
Gaudího La Pedrera je vzdálena 10 minut chůze a bulvár Passeig de Gracia je 600 metrů daleko. Pět minut chůze od apartmánů Sant Jordi Girona 97 najdete restaurace a bary.
Apartaments Sant Jordi Girona 97 nabízí velké obývací pokoje s pohovkou a jídelní kout. Ve všech kuchyních je lednice a sklokeramická varná deska. Wi-Fi připojení je dostupné za malý příplatek. ... 15 Pokoje; Apartmán; hotel chain: Atrium Hotels;
Rooms: Apartmán (1-2 dospělí), Apartmán (3 dospělí), Apartmán (4 dospělí), Apartmán (5 dospělých).

No 130 - The Streets Apartments Barcelona
From € 107.00
Arago, 130, Barcelona, Eixample, Španělsko
(Sorry, only English information available.)

A washing machine and a coffee-maker feature at these smart apartments. The air-conditioned No 130 - The Streets Apartments Barcelona are located in central Barcelona, 15 minutes’ walk from both Sants Station and Plaza Catalunya.
Each apartment has parquet floors and modern décor. There is a seating area with a sofabed and a TV, and the kitchens include an oven, hob and microwave.
Regular buses to Barcelona-El Prat Airport leave from Plaza Catalunya. Located 5 minutes’ walk away, Urgell Metro Station connects you with the rest of the city with ease. ... 16 Pokoje; Apartmán;
Rooms: Apartmán s 1 ložnicí, Apartmán se 2 ložnicemi, Apartmán se 2 ložnicemi a terasou .

Alberguinn
From € 13.00
Alberguinn Hostel
Melcior de Palau, 70- 74, Barcelona, Sants-Montjuïc, Španělsko
Alberguinn je vzdálený pouhých 5 minut chůze od barcelonského nádraží Sants a 15 minut od stadionu domovského stadionu FC Barcelona Camp Nou. Nabízí služby nepřetržitě otevřené recepce a moderní společné pokoje s bezplatným Wi-Fi.
Hostel Alberguinn má klimatizované pokoje vybavené palandami a individuálními uzamykatelnými skříňkami. Ve sdílených koupelnách je k dispozici fén.
Světlé společné prostory mají stěny vyzdobené moderními kresbami ve stylu graffiti. Na místě můžete využít TV místnost a kuchyni s mikrovlnnou troubou a myčkou na nádobí. V hostelu najdete také pračku se sušičkou a nápojový automat.
Personál recepce vám poskytne informace o tom, co byste si v Barceloně neměli nechat ujít. Pomůže také zajistit vstupenky na prohlídky s průvodcem, živá vystoupení a jiné akce.
Jízda vlakem z nádraží Sants na letiště El Prat trvá jen 18 minut. Metrem se za 10 minut dostanete do centra. ... 7 Pokoje; Hostel;
Rooms: Postel v 10lůžkovém smíšeném společném pokoji, Postel v 12lůžkovém ženském společném pokoji, Samostatná postel v 18lůžkovém smíšeném společném pokoji , Samostatná postel v 8lůžkovém smíšeném společném pokoji, Samostatná postel ve 14lůžkovém smíšeném společném pokoji.

Itaca Hostel
From € 21.00
Itaca Hostel Hostel
Ripoll, 21, Barcelona, Ciutat Vella, Španělsko
Itaca Hostel se nachází v klidné ulici pouhou 1 minutu chůze od barcelonské katedrály a nabízí noclehárny s palandami i soukromé pokoje s koupelnou, 24hodinovou recepci a bezplatné Wi-Fi.
Všechny pokoje i noclehárny mají výhled do ulice a patří k nim balkon. Všechny jednotky jsou světlé, moderní a najdete v nich dřevěné podlahy i ventilátor. Součástí nocleháren jsou individuální uzamykatelné skříňky.
Všichni hosté mohou využívat společnou kuchyň. Itaca Hostel provozuje bufetovou restauraci, ve které je podávána kontinentální snídaně. V bezprostřední blízkosti hostelu najdete celou řadu kaváren a restaurací.
Pro hosty je připravena také úschovna zavazadel a trezor. Díky centrální poloze hostelu se velké množství barcelonských zajímavostí nachází v docházkové vzdálenosti. Na náměstí Plaza Catalunya se zastávkou letištního autobusu dojdete za 5 minut. ... 10 Pokoje; Hostel;
Rooms: Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi, Postel v 10lůžkovém smíšeném společném pokoji, Postel v 6lůžkovém smíšeném společném pokoji, Postel v 8lůžkovém smíšeném společném pokoji.

Good-Apartments Barcelona
From € 129.00
Gran Via, 857, Barcelona, Sant Martí, Španělsko
Good-Apartments Barcelona se nachází na ulici Gran Vía, 5 minut pěšky od náměstí Glòries a stanice metra. Nabízí stylové apartmány s TV s plochou obrazovkou a bezplatným Wi-Fi.
Jednoduše a moderně zařízené apartmány zahrnují klimatizovaný obývací pokoj s DVD přehrávačem a kuchyň nebo kuchyňský kout s jídelní částí a nádobím. Nechybí ložní prádlo ani ručníky.
V okruhu 10 minut chůze od apartmánů najdete celou řadu nejrůznějších obchodů a pouhých 50 metrů vás dělí od nákupního centra Glòries.
Apartmány stojí v bezprostřední blízkosti parku Parc del Clot a 25 minut chůze od pláží ve čtvrti El Poblenou. Do centra Barcelony a na slavný bulvár Las Ramblas dojedete od náměstí Glòries za 15 minut metrem. ... 4 Pokoje; Apartmán;
Rooms: Apartmán se 3 ložnicemi (2–6 dospělých) - Gran Via nº 1021, Apartmán se 3 ložnicemi (2–9 dospělých) - Gran Via nº 857, Apartmán se 4 ložnicemi (2–8 dospělých) - Clot nº 40.

Mellow Barcelona
From € 9.00
D'aguilar, 54, Barcelona, Horta-Guinardó, Španělsko
Mellow Eco-Hostel se nachází na klidném předměstí Barcelony, 15 minut chůze od stanice metra Maragall. Nabízí střešní terasu s panoramatickým výhledem na město.
Tento ekologický hostel poskytuje ubytování ve společných pokojích, privátních dvoulůžkových pokojích s oddělenými postelemi a rodinných pokojích a v plně vybaveném apartmánu. Všechny jsou vytápěné a většina z nich disponuje balkonem. Apartmán má vlastní koupelnu a pokoje sdílenou koupelnu s fénem.
V hostelu je společná část s jídelnou a Wi-Fi zdarma. Za příplatek lze využívat počítače a sdílenou kuchyň s ledničkou a mikrovlnnou troubou.
Hostel je vzdálený 30 minut chůze od Gaudího parku Güell. Cesta metrem k chrámu Svaté rodiny (Sagrada Familia) trvá 35 minut a na Katalánské náměstí v centru Barcelony 35 minut. ... 18 Pokoje; Hostel;
Rooms: Apartmán se 2 ložnicemi, Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a výhledem na hory, Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a společnou koupelnou, Levný pokoj s palandou, Postel v 10lůžkovém smíšeném společném pokoji, Postel v 6lůžkovém společném pokoji pro ženy, Postel v 8lůžkovém smíšeném společném pokoji, Rodinný pokoj se společnou koupelnou (4 dospělí), Rodinný pokoj se společnou koupelnou (6 dospělých), Třílůžkový pokoj typu Basic se společnou koupelnou.

Feetup Garden House Hostel Barcelona
From € 9.00
Hedilla, 58, Barcelona, Horta-Guinardó, Španělsko
Feetup Garden House Hostel se nachází v klidné části Barcelony, 500 metrů od stanice metra Valldaura. Má střešní terasu s výhledem na město, recepci s nepřetržitým provozem a bezplatné Wi-Fi zóny.
Nabízí palandy v barevně zařízeném, vytápěném sdíleném pokoji se společným sociálním zařízením.
Feetup Garden House Hostel Barcelona podává snídaně formou bufetu. K dispozici je plně vybavená společná kuchyň a automaty na nápoje a občerstvení.
Hosté mohou relaxovat na zahradě, na střešní terase, nebo na jedné z pohovek v salonku.
K dispozici jsou služby prádelny a úschovy zavazadel. Na turistických informacích si můžete půjčit jízdní kola. Do centra Barcelony se dostanete metrem za 15 minut a hostel má také snadný přístup na dálnici B20. ... 13 Pokoje; Hostel; hotel chain: Feetup Hostels;
Rooms: Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a terasou, Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi, Jednolůžkový pokoj se společnou koupelnou, Postel v 6lůžkovém smíšeném společném pokoji, Postel v 8lůžkovém smíšeném společném pokoji, Postel ve 3lůžkovém smíšeném společném pokoji s vlastní koupelnou, Postel ve 4lůžkovém smíšeném společném pokoji s vlastní koupelnou, Postel ve 4lůžkovém společném pokoji, Postel ve smíšeném společném pokoji, Rodinný pokoj s vlastní koupelnou.

Feetup Yellow Nest Hostel Barcelona
From € 11.00
Passatge Regente Mendieta, 5, Barcelona, Les Corts, Španělsko
Yellow Nest Hostel se nachází v barcelonské čtvrti Les Corts, jen 3 minuty chůze od stadionu Camp Nou, který je domácím hřištěm týmu FC Barcelona. Nabízí velkou TV místnost, kde si můžete zahrát šipky, stolní tenis a kulečník.
Klimatizované společné pokoje v hostelu Yellow Nest jsou jednoduše zařízené v pestrých barvách. Každý ze společných pokojů má uzamykatelné skříňky a ve sdílených koupelnách je fén.
Hostel podává denně snídaně formou bufetu. K dispozici je také sdílená kuchyň pro hosty a prodejní automaty s občerstvením a nápoji.
Personál recepce, která je v provozu 24 hodin denně, vám poskytne informace o zajímavostech v Barceloně. Stanice metra Badal je vzdálená 5 minut pěšky a odtud se pak do 15 minut dostanete do centra města. ... 14 Pokoje; Hostel; hotel chain: Feetup Hostels;
Rooms: Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a společnou koupelnou, Postel v 10lůžkovém smíšeném společném pokoji, Postel v 10lůžkovém ženském společném pokoji, Postel v 6lůžkovém smíšeném společném pokoji, Postel v 8lůžkovém smíšeném společném pokoji, Postel v 8lůžkovém ženském společném pokoji, Postel ve 4lůžkovém smíšeném společném pokoji s vlastní koupelnou, Postel ve 4lůžkovém společném pokoji.

Hostalet de Barcelona
From € 40.00
Casanova, 155, Barcelona, Eixample, Španělsko
Hostalet de Barcelona poskytuje ubytování ve světlých a prakticky zařízených pokojích vybavených bezplatným Wi-Fi a TV. Tento moderní penzion má společnou kuchyň. Stanice metra Hospital Clinic je odtud vzdálená 300 metrů.
Hostalet stojí 15 minut chůze od bulváru Passeig de Gracia. Na této slavné ulici najdete Gaudího budovy La Pedrera a Casa Batlló.
Ze stanice metra Hospital Clinic jezdí přímé vlaky k chrámu Sagrada Familia a fotbalovému stadionu Nou Camp. Stanice Provença je vzdálená 800 metrů a poskytuje snadné spojení na náměstí Plaza Cataluña.
Hostalet má všechny pokoje jednoduše a stylově zařízené a s vlastní koupelnou. Některé pokoje mají i balkón s výhledem na ulici nebo do dvora. Jako dárek na uvítanou obdrží hosté balenou vodu a balíček sušenek. ... 10 Pokoje; Penzion;
Rooms: Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi, Dvoulůžkový pokoj typu Economy s manželskou postelí a společnou koupelnou, Jednolůžkový pokoj typu Economy se společnou koupelnou, Třílůžkový pokoj, Čtyřlůžkový pokoj.

Suites Boutique Center
From € 104.00
Torres y Amat, 1, Barcelona, Ciutat Vella, Španělsko

Set 5 minutes’ walk from Las Ramblas, Suites Universitat Apartments offers stylish accommodation in the centre of Barcelona. These apartments have free WiFi and flat-screen TVs.
Suites Universitat Apartments features bright, modern décor. Each spacious apartment has a kitchenette and a bathroom with a hydromassage shower. Most apartments have a double bedroom, while some have large living room with a sleeping area.
There is a wide range of restaurants and bars within 100 metres of the apartments. There is also a selection of supermarkets nearby.
The apartments are set in Barcelona’s Raval district and the MACBA Museum is 200 metres away. Gaudí’s Casa Batlló is just one stop from Universitat Metro Station, a 2-minute walk from the apartments. ... 7 Pokoje; Apartmán;
Rooms: Apartmán s 1 ložnicí (2 dospělí).

Hostal Oliveta
From € 32.00
Hostal Oliveta Penzion
Poeta Cabanyes, 18, Barcelona, Sants-Montjuïc, Španělsko

Set at the bottom of Montjuïc and a 5-minute walk from Parallel Metro and Funicular Station, Hostal Oliveta features rooms with balconies. This guest house also has a restaurant serving traditional Spanish cuisine.
Each simply decorated, air-conditioned room at the Hostal Oliveta has a flat-screen TV and a private bathroom.
Set just off Avinguda Parallel, Hostal Oliveta is a 15-minute walk from Las Ramblas and the Gothic Quarter. Barcelona Port is just over 1 km away.
The city’s Olympic Village and cable car can be reached in just 15 minutes by the funicular railway. Airport buses leave from Plaza de Espanya, just over 1 km from the guest house. ... 8 Pokoje; Penzion;
Rooms: , Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi.

Equity Point Sea
Plaça del Mar, 1-4, Barcelona, Ciutat Vella, Španělsko
Equity Point Sea má prvotřídní polohu přímo na barcelonské pláži Barceloneta, nepřetržitě otevřenou recepci a bezplatnou Wi-Fi zónu. Svým hostům nabízí ubytování na palandách ve smíšených noclehárnách s klimatizací a topením.
Equity Point Sea nabízí úschovu zavazadel, bar a snack bar. Snídani si můžete vychutnat u stolu venku na pobřežní promenádě.
Bývalá rybářská čtvrť Barcelony, Barceloneta, nabízí nejlepší výběr rybích restaurací ve městě. V bezprostřední blízkosti se nacházejí plážové bary a ze zastávky naproti hotelu Equity je možné za 10 minut dojet pravidelnými autobusovými linkami k bulváru Ramblas. Stanice metra Barceloneta se nachází 10 minut chůze odtud. ... 15 Pokoje; Hostel; hotel chain: Equity Point;
Rooms: Palanda v 7lůžkovém společném pokoji, Palanda v 9lůžkovém společném pokoji, Postel ve smíšeném společném pokoji.

Rooms4Rent Bcn
From € 36.00
Gran Via de Les Corts Catalanes, 602, Barcelona, Eixample, Španělsko
Hostel Rooms4RentBcn se nachází v Barceloně, naproti kampusu univerzity a necelých 5 minut chůze od náměstí Plaza de Catalunya i bulváru Las Ramblas. V hostelu můžete využít společnou kuchyň a lounge s vysokorychlostním Wi-Fi připojením zdarma.
Hostel Rooms4RentBcn poskytuje ubytování ve světle zařízených soukromých i společných pokojích se sdílenými koupelnami.
Personál recepce vám podá informace o okolních restauracích, barech i řadě barcelonských zajímavostí.
Hostel Rooms4RentBcn stojí 250 metrů od stanic metra Universitat a Catalunya, 2 minuty chůze od zastávky letištního autobusu a 15 minut chůze od oblíbených čtvrtí Barri Gòtic a El Born. Stanice metra Universitat a Catalunya jsou vzdáleny 250 metrů a zastávka autobusu na letiště leží 2 minuty chůze od ubytování. ... 12 Pokoje; Hostel;
Rooms: Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a společnou koupelnou, Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a vlastní koupelnou , Jednolůžkový pokoj se společnou koupelnou, Postel v 6lůžkovém společném pokoji, Postel ve 4lůžkovém společném pokoji, Čtyřlůžkový pokoj typu Economy.

Borne Pop Art Lofts
From € 94.00
Agullers, 22, Barcelona, Ciutat Vella, Španělsko
Tyto stylové studiové apartmány se nachází v módní barcelonské čtvrti Born, pouhých 80 metrů od katedrály Santa María del Mar. K dispozici je klimatizace, bezplatné Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou.
Feel Good Apartments Borne Pop Art nabízí moderní, barevný interiér a parketové podlahy. Součástí kuchyňského koutu je varná deska, mikrovlnná trouba a kávovar. K dispozici je ložní prádlo i ručníky.
Feel Good Apartments obklopuje mnoho restaurací a zajímavých obchodů. Gotická čtvrť je jen 150 metrů od hotelu. Na pláž Barceloneta dojdete za 15 minut.
Stanice metra Jaume I je vzdálená 350 metrů a vlakové nádraží Estació de França je 5 minut chůze od hotelu. Letištní autobusy odjíždějí z náměstí Plaza Catalunya, které se nachází pouhých 15 minut chůze od apartmánů. ... 4 Pokoje; Apartmán;
Rooms: Studio (3 dospělí).

Bonavista Apartments - Eixample
From € 92.00
Provença, 232, Barcelona, Eixample, Španělsko
Bonavista Apartments Eixample se nachází ve staré budově typické pro městskou část Eixample v Barceloně ve čtvrti Quadrat d’Or, 1,5 km od náměstí Plaza Catalunya. Nabízí moderní ubytování s bezplatným Wi-Fi.
Moderně zařízené apartmány se 2 ložnicemi mají parketovou podlahu a moderní nábytek. Součástí je 32palcová TV s plochou obrazovkou, pračka, žehlička a žehlicí prkno. Kompletně vybavený kuchyňský kout zahrnuje rychlovarnou konvici, mikrovlnnou troubu a myčku.
Bonavista Apartments - Eixample leží na rohu ulice Enric Granados s mnoha kavárnami, bary a restauracemi. Nakoupit můžete v supermarketu vzdáleném jen blok od hotelu.
Stanice metra Diagonal s linkami 3 a 5 je vzdálená 5 minut pěšky. Pouhých 250 metrů od apartmánů najdete zastávku městské železnice Provença. Odtud dojedete na náměstí Plaça Catalunya za přibližně 5 minut. ... 8 Pokoje; Apartmán;
Rooms: Apartmán se 2 ložnicemi, Apartmán se 2 ložnicemi a výhledem.

My Space Barcelona Guell Terrace Center
Ballester, 34 , Barcelona, Sarrià-St. Gervasi, Španělsko

These modern penthouse apartments are located 15 minutes’ walk from Park Guell and 5 minutes by Metro from Barcelona’s Old Town. Apartments are bright and spacious and they offer free Wi-Fi.
Each three-bedroom apartment at Guell Terrace features a lounge area with a sofa and a flat-screen TV. The kitchen includes a microwave, gas hob, oven and coffee maker.
Guell Terrace apartments are 10 minutes’ walk from Gracia district. Here you will find a wide variety of shops, bars and restaurants. Lesseps Metro Station is 5 minutes’ walk from the apartments.
Parking is also available at an extra cost. ... 2 Pokoje; Apartmán;
Rooms: Ateliérový apartmán se 3 ložnicemi.

Backpackers House Bcn
From € 12.00
Gran Via de Les Corts Catalanes, 602 , Barcelona, Eixample, Španělsko
Tento hostel se nachází v centru města, jen 2 minuty pěšky od stanice metra Universitat a do 5 minut pěšky od náměstí Katalánska a bulvárů Las Ramblas a Passeig de Gracia. Nabízí bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách.
Pokoje jsou světlé a barevné a některé mají malý balkon s výhledem na město. K dispozici je také bezplatné vysokorychlostní Wi-Fi.
Hosté mohou relaxovat ve společném obývacím pokoji s TV, DVD a Hi-Fi. V plně vybavené sdílené kuchyni je mikrovlnná trouba s grilem, sklokeramická varná deska, lednice s mrazákem, topinkovač i sendvičovač.
V hostelu můžete využívat bezpečnostní schránky a úschovnu zavazadel a kol. Budova má také výtah.
Ke Gaudího katedrále Sagrada Familia a k pláži Barcelona se dostanete metrem za asi 10 minut. Nedaleko je zastávka letištního autobusu, kterým se na barcelonské letiště dostanete za 30 minut. ... 12 Pokoje; Hostel;
Rooms: Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a společnou koupelnou, Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a vlastní koupelnou , Postel v 10lůžkovém ženském společném pokoji, Postel v 6lůžkovém smíšeném společném pokoji, Postel ve 4lůžkovém smíšeném společném pokoji, Čtyřlůžkový pokoj se společnou koupelnou.

Alternative Creative Youth Hostel Barcelona
From € 17.00
Ronda Universitat, 17, Entresòl-3, Barcelona, Eixample, Španělsko
Tento hostel se nachází v centru Barcelony, pouhých 200 metrů od náměstí Plaza Catalunya. Nabízí nonstop recepci, uzamykatelné skříňky, půjčovnu kol a klimatizované noclehárny s bezplatným Wi-Fi.
Alternative Creative Youth Home - Hostel Barcelona má pokoje s dlažbou a palandami. K dispozici je společná kuchyňka s varnou deskou, mikrovlnnou troubou a toustovačem.
Personál recepce poskytne informace o barcelonských zajímavostech. K dispozici je také úschovna zavazadel a prádelna.
Z hostelu Alternative Creative dojdete za 10 minut k budově Palau de la Música Catalana Auditorium a Gaudího stavbě Casa Batlló. Pravidelné autobusy na letiště odjíždějí z náměstí Plaza Catalunya. ... 24 Pokoje; Hostel;
Rooms: Postel na palandě v 8lůžkovém společném pokoji.

MotorSport Barcelona
From € 50.00
Carrer del Centre, 11 Entresuelo 1, Barcelona, Horta-Guinardó, Španělsko
Penzion MotorSport Bed & Breakfast se nachází 5 minut chůze od stanice metra Maragall a parku del Guinardó a nabízí jednoduše zařízené ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou.
Hosté mají přístup do společné koupelny, společné kuchyně a salónku. V ceně ubytování je zahrnuta kontinentální snídaně.
MotorSport Bed & Breakfast stojí v rezidenční čtvrti Guinardó, 2 km od parku Güell a katedrály Sagrada Família. Za 10 minut dojdete od penzionu pěšky ke komplexu bývalé nemocnice Hospital de Sant Pau.
K bulváru Passeig de Gràcia a ke Gaudího stavbám Casa Batlló a La Pedrera se dostanete metrem za pouhých 20 minut. Od pláže Barceloneta vás dělí 9 stanic. ... 9 Pokoje; Hostel;
Rooms: Basic Single Room with Shared Bathroom - Campo Florido 19, Double Room with Private Bathroo - Campo Florido 19, Double Room with Shared Facilities - Campo Florido 19, Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a společnou koupelnou, Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe s manželskou postelí a vlastní koupelnou, Jednolůžkový pokoj typu Basic se společnou koupelnou, Studio.

AB Park Güell-Gaudi
From € 115.00
Calderón de la Barca, 112, Barcelona, Horta-Guinardó, Španělsko

Blackandwhitehome Park Güell offers a free gym, and stylish, fully equipped apartments in a quiet residential area, just 10 minutes’ walk from Gaudí’s famous Park Güell. All apartments have free Wi-fi and include a private parking space upon request.
These modern apartments feature parquet flooring, floor-to-ceiling windows and black and white furniture. The living-dining area is equipped with a flat-screen TV with international channels, DVD player and iPod docking station. There is also a small furnished balcony with views of the street.
There are several supermarkets within less than 5 minutes’ walk of Bwh Park Güell.
The nearest metro station, El Carmel on line 5, is 750 metres away. Barcelona’s Plaça Cataluña is approximately 30 minutes away on the metro. ... 12 Pokoje; Apartmán;
Rooms: Apartmán s 1 ložnicí, Apartmán s 1 ložnicí a terasou, Apartmán se 3 ložnicemi, Dvoupodlažní apartmán se 3 ložnicemi.

Bonavista Apartments - Virreina
Torrent de l'Olla, 161, Barcelona, Gràcia, Španělsko
Tyto elegantní, plně vybavené apartmány jsou umístěny v nové budově, jen 4 minuty chůze od stanice metra Fontana. Mají bezplatné Wi-Fi a střešní terasu s výhledem na čtvrť Gracia.
Apartmány Bonavista jsou klimatizované a mají celoplošná okna, kamennou podlahu a moderní interiér v neutrálních barvách. Kuchyň je vybavena keramickou varnou deskou, troubou, myčkou na nádobí a toustovačem. V koupelně je sprchový kout, vyhřívaný věšák na ručníky a fén.
Bonavista Apartments Barcelona se nachází méně než 10 minut chůze od dvou trhů s potravinami. Ve čtvrti Gracia najdete také mnoho obchodů, barů, kaváren a restaurací.
Ke Gaudího slavným stavbám, jako je Parc Güell, Sagrada Familia a La Pedrera dojdete za méně než 20 minut. Autobus 39 autobus na pláž Barceloneta stojí na Gran de Gracia, asi 5 minut chůze od hotelu. Parkování je k dispozici na vyžádání a za příplatek. ... 16 Pokoje; Apartmán;
Rooms: Apartmán s 1 ložnicí, Apartmán s 1 ložnicí (4 dospělí), Apartmán se 2 ložnicemi.

Casa Diagonal B&B
From € 49.00
Casa Diagonal B&B Bed and Breakfast
Avenida Diagonal, 369, Barcelona, Eixample, Španělsko
Casa Diagonal se nachází v elegantní čtvrti Eixample v Barceloně, jen 200 metrů od stanice metra Diagonal. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a velkou sluneční terasu, kde si můžete každý den vychutnat snídani.
Casa Diagonal-Guest House leží 5 minut pěšky od bulváru Passeig de Gràcia a slavné Gaudího budovy La Pedrera. Sagrada Família je vzdálena jen 15 minut pěšky.
Součástí ubytování je jídelna a dobře vybavená kuchyň s varnou deskou a sporákem. Horké nápoje a ovoce je k dispozici zdarma. Casa Diagonal nabízí také odpočinkový prostor s deskovými hrami, časopisy a počítačem.
Pokoje v Casa Diagonal mají vysoké stropy, původní dlažbu, ventilátor a topení. Některé pokoje mají i malý balkon. V půvabné čtvrti Gràcia, vzdálené jen 5 minut pěšky, se nachází mnoho obchodů, oblíbených barů a restaurací. Vlaková stanice Passeig de Gràcia, zajišťující spojení přímo na letiště, se nachází 600 metrů od ubytování. ... 10 Pokoje; Bed and Breakfast;
Rooms: Apartmán (2 až 4 dospělí) – Legalitat Vila De Gracia, Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a společnou koupelnou, Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, balkonem a sdílenou koupelnou, Dvoulůžkový pokoj typu Economy s oddělenými postelemi a společnou koupelnou, Rodinný pokoj s balkónem, Třílůžkový pokoj se společnou koupelnou, Čtyřlůžkový pokoj s koupelnou, Čtyřlůžkový pokoj se společnou koupelnou.

Apartamentos City Beach
From € 100.00
Doctor Trueta, 69, Barcelona, Sant Martí, Španělsko
City Beach jsou pouhých 10 minut chůze daleko od pláže Nova Icaria v Barceloně a přístavu Olímpic plného barů a restaurací. Kolem venkovního sezónního bazénu jsou rozmístěné moderní apartmány, ve kterých je zdarma dostupné Wi-Fi.
Apartamentos City Beach poskytuje klimatizované apartmány s obývacím pokojem s rozkládací pohovkou, kabelovou TV s plochou obrazovkou, CD a DVD přehrávačem, koupelnou, dobře vybavenou kuchyní s myčkou a pračkou a zařízenou terasou s přímým vstupem do společné zahrady a k bazénu.
Z komplexu se snadno dostanete metrem nebo autobusem do 10 minut vzdáleného centra Barcelony. Stanice metra Ciutadella Vila Olímpica je odtud 5 minut chůze daleko. ... 1 Pokoje; Apartmán;
Rooms: Apartmán s 1 ložnicí (4 dospělí).

Mare de Déu de Montserrat
From € 20.00
Passeig de la Mare de Déu del Coll, 41-51, Barcelona, Gràcia, Španělsko
Mare de Deu de Montserrat je hostel v modernistické budově, 5 minut chůze od známého parku Güell. Nabízí soukromé a sdílené pokoje, velkou zahradu a restauraci.
Všechny pokoje mají topení a samostatné postele nebo palandy. Soukromé pokoje mají vlastní koupelnu a společné pokoje sdílenou koupelnu.
K dispozici je herna s kulečníkem a Wi-Fi zdarma ve veřejných prostorách. Mare de Deu de Montserrat provozuje nepřetržitě tevřenou recepci a na turistických informacích dostanete tipy na nejlepší barcelonské atrakce.
K dispozici je bezplatné parkoviště pro auta a autobusy a před budovou staví veřejné autobusy do Barcelony. Na stanicI metra Vallcarca dojdete za 5 minut a na náměstí Plaza Catalunya a třídu Las Ramblas jsou to 4 zastávky. ... 37 Pokoje; Hostel;
Rooms: Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi a vlastní koupelnou, Postel v 6lůžkovém mužském společném pokoji, Postel v 6lůžkovém smíšeném společném pokoji, Postel v 6lůžkovém společném pokoji pro ženy, Rodinný pokoj Classic s vlastní koupelnou, Rodinný pokoj Classic se sdílenou koupelnou , Třílůžkový pokoj s vlastní koupelnou, Čtyřlůžkový pokoj s vlastní koupelnou.

Parlament 41, Barcelona, Eixample, Španělsko

Offering free Wi-Fi and air conditioning, Ghat Apartments Sant Antoni is located in the centre of Barcelona. This apartment also features a balcony and is 15 minutes’ walk from Plaza Catalunya.
The modern-style apartment has a living room which comes with a flat-screen TV, 2 sofas and a dining table. The kitchen includes an oven and a microwave, while the bathroom features a shower.
A variety of bars and restaurants offering traditional Catalan cuisine can be found all over the Eixample District, within 10 minutes’ walk of the apartment.
La Rambla is 10 minutes’ walk from Ghat Apartments and Plaza Espanya is 15 minutes’ away. The closest metro station is Sant Antoni, 5 minutes’ walk away. ... 1 Pokoje; Apartmán;
Rooms: Three-Bedroom Apartment - Parlamento 41.