Žádné rezervační poplatky!
Language/Jazyk:
 
Měna:


Upravit dotaz

Vzdálenost:
4
38
2634
2759
2867
2867
Název hotelu:
hvězdič:
0
0
1
2
0
Hotel typu:
3
1
0
Hotel Facilities:
4
3
2
2
1
1
0
0
0
0
0


Zajímavosti Barcelona:

Digital Concierge

Místní čas: 20 únor 2018 14:46
weather condition Aktuální počasí v Barcelona
Temp: 14 °C (57 °F)
Wind: wind direction 9 km/h (5.8 miles per hour)

Barbera del Valles Hotelů (4)

Strana: 1 / 1 Řadit podle: Popularita | Cena Zobrazit na mapě
Žádné příjezdu, datum nebo zadané datum odjezdu.
Toto je seznam všech 4 hotelů v Barbera del Valles.
Eurostars Barbera Parc
From € 49.00
Carretera Nacional 150 km, 6.7, Barbera del Valles(Barcelona), Španělsko
Tento moderní hotel nabízí bezplatné Wi-Fi, parkování zdarma a prostorné, klimatizované pokoje s TV s plochou obrazovkou. Stojí u dálnice C58, asi 15 km od centra Barcelony.
Pokoje v hotelu Barbera jsou světlé a prakticky zařízené. Zahrnují elegantní koupelnu s toaletními potřebami a fénem. V apartmá je posezení s rozkládací pohovkou.
Eurostars Barbera Parc stojí za městem Barbara del Valles, 17 km od katalánského závodiště v Montmeló.
Vedle hotelu sídlí nákupní centrum Baricentro, kde najdete celou řadu mezinárodních restaurací a kaváren. ... 120 Pokoje; Hotel; hotel chain: Eurostars Hotels;
Rooms: Apartmá, Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a přistýlkou, Jednolůžkový pokoj.


Eurostars Executive
From € 49.00
Marie Curie, s/n, Barbera del Valles(Barcelona), Španělsko
Tento elegantní hotel se nachází v obci Barberá del Vallés, 15 km z centra Barcelony a poblíž dálnice AP7. Nabízí kabelový internet zdarma a klimatizované pokoje s TV s plochou obrazovkou.
Cesta do Barcelony trvá autobusem 20 minut. Autobusy tras A1 a A2 zastavují přímo před hotelem a jezdí každých 20 minut.
Eurostars Executive má moderní pokoje s dřevěnými podlahami, trezorem, TV s plochou obrazovkou, minibarem a vlastní koupelnou s fénem a toaletními potřebami.
Tento hotel provozuje také bar a nabízí pokojovou službu.
K dispozici je rovněž nepřetržitě otevřená recepce a na turistických informacích si můžete zajistit půjčení auta. Na hotelové parkoviště se vztahuje příplatek. Tento hotel je situován 17 km od závodního okruhu Circuito de Cataluña. ... 3 Pokoje; Hotel; hotel chain: Eurostars Hotels;
Rooms: Apartmá Junior, Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi.


Campanile Barcelona
From € 42.00
Sector Baricentro N-150 Km- 6,7, Barbera del Valles(Barcelona), Španělsko
(Sorry, only English information available.)

This modern, 3-star hotel is located in the heart of the Valles business district outside of Barcelona – convenient for visiting the local shopping and entertainment centres.
The Campanile boasts a strategic location on the AP-7 motorway, allowing you to easily take the 15 km journey into Barcelona city centre. The local road network also means that the rest of Catalonia is within easy reach.
Campanile’s restaurant offers a daily menu and is open for lunch and dinner on week days. You can relax with a refreshing drink in the bar or head to the business centre to check your emails. ... 212 Pokoje; Hotel; hotel chain: Campanile;
Rooms: Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a přistýlkou, Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi, Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi s přistýlkou.


Carrer d'Isaac Albéniz, 5, Barbera del Valles(Barcelona), Španělsko
(Sorry, only English information available.)

... 1 Pokoje; Penzion;


Loading